Nasz Team

OMEGA

Pośrednictwo Ubezpieczeniowe

Elżbieta Maziarz – od 20 lat prowadzę swoją multiagencje ubezpieczeniową pod nazwą Pośrednictwo ubezpieczeniowe „OMEGA”.
Moja agencja obecnie ma 3 filie: w Bychawie, Janowie Lubelskim i Zaklikowie. Najczęściej pracuję w Janowie Lubelskim, ale także możesz mnie spotkać w każdym z 3 biur.
W swojej pracy pomagam zarówno osobom prywatnym, jak i firmom w wyborze polisy, która pozwoli zadbać o bezpieczeństwo finansowe Klienta, jego rodziny czy jego firmy. Dzięki współpracy z kilkunastoma towarzystwami ubezpieczeniowymi ja i moi współpracownicy mamy szeroki wachlarz możliwości i rozwiązań dla naszych Klientów.
Jako właścicielka agencji stawiam na umiejętne słuchanie i rozwiniętą empatię w kontaktach z Klientem oraz na rozwój swój i współpracowników, aby nasi Klienci uzyskali zawsze najlepsze dla siebie rozwiązania i wychodzili od nas zadowoleni.
Dzięki naszemu zaangażowaniu odnieśliśmy duży sukces i nasze biuro w Janowie Lubelskim jest placówką partnerską Generali. To dla nas ogromne wyróżnienie.

Marek Grzegrzuliński – jestem magistrem prawa. Od 10 lat pracuję w ubezpieczeniach. Najbardziej w swojej pracy lubię niezależność i kontakty z ludźmi.
Moje wykształcenie daje mi dużą wiedzę teoretyczną, którą mogę się dzielić ze swoimi Klientami i dzięki temu rozwiać ich wątpliwości.
Pracuję w naszej filii w Zaklikowie.

Anna Grzegrzulińska – z wykształcenia jestem magistrem ekonomii. W ubezpieczeniach pracuję już od 14 lat. W swojej pracy najbardziej cenię kontakt z ludźmi oraz możliwość ciągłego rozwoju poprzez udział w różnych szkoleniach, co pozwala mi później jak najlepiej dopasowywać ofertę pod Klienta.
Pracuję w naszej filii w Janowie Lubelskim.

Karolina Dąbrowska – z wykształcenia jestem magistrem edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej.
Na stanowisku agenta ubezpieczeniowego pracuję od ponad 3 lat. Posiadane wykształcenie pomaga mi w pracy poprzez ułatwienie mi zbadanie potrzeb Klientów i znalezienie dla nich jak najlepszego rozwiązania. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w szkoleniach i zdobywając uprawnienia do sprzedaży produktów kolejnych towarzystw ubezpieczeniowych. Pracuję w naszej filii w Bychawie.

Marzena Serwata – z wykształcenia jestem technikiem rachunkowości. W ubezpieczeniach pracuję od ponad dwóch lat. W swojej pracy najbardziej lubię kontakt z z Klientem oraz to, że mogę ubezpieczenie dopasować indywidualnie do jego potrzeb.
Praca w ubezpieczeniach to moja pasja.
Pracuję w naszej filii w Janowie Lubelskim.